HAKKIMIZDA

CAN TEKNİK İnşaat Doğalgaz ve Isı Sis. San. Tic .Ltd. Şti. 1996 Yılında 5 kardeş tarafından kurulan ve kuruluşundan bu yana İnşaat , Doğalgaz ve Mekanik alanındaki geniş faaliyet yelpazesi ile hizmet veren önemli yatırımlarıyla büyümeye devam eden bir aile şirketidir. Fayda üretmeyi temel alan çalışma prensipleri ile hareket ederek , çalıştığı sektörlerdeki kalitesi yüksek projeler gerçekleştiren CAN TEKNİK, moda olanı değil yararlı olanı yapma ilkesinden yola çıkarak çalışmalarını ülkemiz insanının ihtiyacı ile buluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren CAN TEKNİK İnşaat Doğalgaz ve Isı Sis. San. Tic .Ltd. Şti. misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini göz ardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir.

VİZYONUMUZ

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

FİRMA POLİTİKAMIZ

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven , müşteri memnuniyeti , kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan , müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.