İNŞAAT TAAHHÜT

Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar. Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır. Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.
Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir. Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan yapılmaktadır. Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.
Hizmet alanlarımız; 1) Villa 2) Çok katlı konut, iş merkezi 3) Sanayi tesisi 4) Site 5) Özel mekanlar; Restaurant, cafe, bar, butik, otel, mağaza, spor salonu

DOĞALGAZ PROJE VE TAAHHÜT

Yaşam alanlarında ekonomik ve pratik bir şekilde ısınma, sıcak sudan faydalanma imkanı sunan doğalgaz sanayi tesislerininse vazgeçilmezidir. Yüksek verimliliği ve uygun maliyetiyle her ölçekten ticari işletmenin ilk tercihi olan doğalgaz, büyük kentlerde yeni yapılan binalarda da standart haline gelmiştir. CAN TEKNİK İnşaat Doğalgaz ve Isı Sis. San. Tic .Ltd. Şti. olarak son derece uygun fiyatlar ve esnek taksit imkanlarıyla doğalgaz tesisat projesi ve kurulum hizmeti sunmaktayız. Yüksek kalitedeki tesisat malzemeleriyle yaşam alanlarında seneler boyunca hiçbir problem yaşanmadan kullanılacak tesisat uygulamaları yapan CAN TEKNİK İnşaat Doğalgaz ve Isı Sis. San. Tic .Ltd. Şti., aynı zamanda İGDAŞ sertifikalı bir firmadır. Endüstriyel işletmelerin de doğalgaz tesisat projesi çizimi ve kurulumunu gerçekleştirebilecek teknik altyapı ve deneyimine sahip olan firmamız, günümüze dek birçok fabrikanın ve endüstriyel tesisin doğalgaz tesisat dönüşümünü yapmıştır. Kaliteli tesisat malzemesi kullanımından taviz vermeden yaşam alanları, işyerleri ve endüstriyel tesisler için en ekonomik tesisat projesi seçeneklerini belirlemekteyiz. CAN TEKNİK İnşaat Doğalgaz ve Isı Sis. San. Tic .Ltd. Şti. güvencesiyle doğalgaz tesisat kurulumunuz hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Keşif ve fiyat konusunda daha detaylı bilgi için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

MEKANİK PROJE VE TAAHHÜT

Isıtma Soğutma Havalandırma, Yangın Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Basınçlı Hava, Buhar, BMS sistemleri konusunda yönetmeliklere uygun, uluslararası standartlar ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite ve verimlilikte hizmet vermektedir. Amacımız istenilen hizmeti; etkin bir çevre ve enerji bilinci ile gelişen teknolojiyi takip ederek, verimli sistemler kurmaktır.